Konya Teknokent’te Teknoloji ve İnovasyona yönelik nitelikli destekleme faaliyetleri sunulmaktadır.

Yaylasoft

Firma Bilgileri

Yayla Soft

YAYLASOFT TİCARİ VE SEKTÖREL BİLGİSAYAR YAZILIMLARI
yayla soft_Çalışma Yüzeyi 1

ÇÖZÜMLERİMİZ

Hizmet Alanlarımız

Hakkımızda:
” Ülkesini, yazılım sektöründe dünya normlarında hak ettiği yerde temsil edebilmeyi üzerine vazife bilen YAYLASOFT olarak; belirlediğimiz hedeflerimizde önümüze çıkacak hiçbir engeli tanımıyor, işimizin önüne adımızı, arkasına yayla gibi yüreğimizi koyuyoruz.! “
Yazılım sektörünün girişimci, dinamik ve idealist vizyona sahip firması YAYLASOFT, 10.01.2003 tarihinde Konya’da kurulmuştur. Müşteri memnuniyetini temel prensip edinen ve toplam kalite yönetimi ilkesinden asla taviz vermeyen YAYLASOFT un amacı işletmelere geniş perspektifli, sorunsuz ve kaliteli yazılım hizmeti sunmaktır.

Küresel rekabetin hızla arttığı günümüzde işletmeler, varlıklarını sürdürebilmek ve dünya pazarlarındaki yerlerini alabilmek için isabetli karar vermek durumundadırlar. İsabetli karar verilebilmek; ihtiyaç duyulan bilginin güvenilir, tam zamanında ve en uygun maliyetle elde edilmesiyle sağlanmaktadır. Yönetimin ihtiyaç duyduğu bilgilerden finansal nitelikli olanlar işletmenin muhasebe servisi tarafından üretilmekte, muhasebe servisinin güvenilir bilgiyi tam zamanında ve en uygun maliyetle üretebilmesi ise iş hayatının hemen her alanına girmiş olan bilgisayar teknolojilerinden yararlanmakla mümkün olmaktadır. Bilgisayar teknolojilerinden yararlanarak bilgi üretebilmek için, öncelikle gereksinim duyulan bilgiyi raporlayacak kaliteli bir yazılıma ve teknik donanıma ihtiyaç vardır. Günümüzde finansal bilgi üretmek amacıyla geliştirilmiş birçok muhasebe yazılımı bulunmaktadır. Ancak, bu yazılımlardan elde edilecek bilginin güvenilirliğini ve hızını sağlayabilmek, klavyeden yapılan veri girişini en aza indiren kullanım kolaylığına sahip yazılımları tercih etmekle mümkün olabilmektedir.

Bunların yanısıra, teknolojinin her geçen gün hızla ilerlediği, ticaretin odak noktasının teknik gereksinimlere çekildiği, satışların artık daha yaygın bir biçimde internet üzerinden yapıldığı günümüzde; zamanın gereksinimlerine göre araştırma-geliştirme (ar-ge) çalışmalarının da büyük önem kazandığının bilincindeki YAYLASOFT, yazılım departmanını Selçuk Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde bulundurmaktadır.

İşletmelere yönelik; Ticari Programlar, Hızlı Satış Programları, Yemek Üretim Takip Programları, Catering Takip Programları, Tekstil Takip Programları, Depo Stok Takip Programları, Kurs Takip Programları gibi Sektörel Programlar, Dinamik Web Yazılımları, Elektronik Ticaret Yazılımları geliştiren YAYLASOFT, ülke ekonomisine katma değer, ülke insanına iş yaşamında performans ve katkı sağlamaktadır.

Şu an Yaylasoft Yazılım Departmanı, Türkiye geneli Yaylasoft Bayilikleri ve Yaylasoft Sanal Mağaza olarak faaliyet gösteren YAYLASOFT, istikrarlı büyüme yapısıyla ve kullanım kolaylığında iddialı yazımlarıyla, yazılım dünyasının zirvesine ilerlemektedir.

Ürün ve Hizmetler:
TİCARİ ENTEGRE ÖN MUHASEBE PROGRAMI
Stok, Cari, Kasa, Fatura, Döviz, Taksit, Üretim, Çek Senet, Sipariş, Teklif*
YAYLASOFT HIZLI SATIŞ PROGRAMI
Dokunmatik Tasarım, Stok, Cari, Kasa, Fatura, Terazi, Barkod
BARKOD ETİKETİ OLUŞTURMA PROGRAMI
Barkod Yazdırma