Konya Teknokent’te Teknoloji ve İnovasyona yönelik nitelikli destekleme faaliyetleri sunulmaktadır.

Entegre Yazılım

Firma Bilgileri

Entegre Yazılım

ON2 Elektronik Gıda Tanıtım Reklam Dış Ticaret Ltd. Şti.
ENTEGRE_Çalışma Yüzeyi 1

ÇÖZÜMLERİMİZ

Hizmet Alanlarımız

Hakkımızda: Entegre Yazılım temelleri 1990 yılına dayanan, daha sonra 2003 yılında şirketleşen bilişimcilerin kurduğu bir Yazılım şirketidir. Entegre Yazılım kurulduğu günden bu yana bilişim sektöründe değişik ve yenilikçi   çözümlere imza atmıştır. Entegre Yazılım, müşterilerin kaliteli ürün ve hizmetlerinin üretilmesinde ve hayallerin gerçeğe dönüştürülmesinde bir köprü görevi görmektedir. Değişen dünya şartlarına ve ticarete farklı   çözümler sunmaktadır. Parça parça değil bir bütün halde tek bir entegre çözümü hedeflemiştir.

Firmamız 2010 yılında AR-GE faaliyetlerini daha da geliştirmek amacıyla merkezini Konya Teknokent’e taşımıştır. Teknokent bünyesinde hem Teknokent firmaları hem de Selçuk Üniversitesi ile çeşitli AR-GE   çalışmaları yapmış ve bir çok projede de yer almıştır. Devam etmekte olan projeler de bulunmaktadır.

Ülkemizin dünya piyasalarındaki rekabet edebilirlik kapasitelerini artırıcı yazılım, donanım ve otomasyon çalışmaları yapmaktadır. Bir çok sanayi kuruluşuna üretim, finans, tedarik zinciri ve süreç yönetimlerinin   kolaylaştırmak adına çözümler sunmuştur. Entegre Yazılım, Windows, Linux ve Mac platformlarına yazılım geliştirmektedir. Mobil uygulamalar, dinamik web projeleri ve portalları geliştirmektedir. Entegre Yazılım,   Server uygulamaları üzerinde yoğunlaşmış yazılım ekibi, iş objektifleri ve iş mantığı, verimlilik gibi temel işletme konularında uzman sistem analistleri ve arayüz geliştirme konusunda uzman çözüm ortaklarından oluşan genç bir kadroya sahiptir.