Konya Teknokent’te Teknoloji ve İnovasyona yönelik nitelikli destekleme faaliyetleri sunulmaktadır.

Aybel Soft

Firma Bilgileri

Aybel Soft

Aybel Soft Yazılım Mühendisliği
AYBELSOFT

ÇÖZÜMLERİMİZ

Hizmet Alanlarımız

Sizde AYBELSOFT HBYS ile tanışın…!
HBYS (Hastane Bilgi Yönetim Sistemi) günümüz hastanelerinde sunulan her türlü sağlık hizmetini en iyi şekilde verebilmek, gelir ve giderleri sağlıklı olarak izleyebilmek, gelir kaçaklarını önlemek, kaynakları doğru yönlendirebilmek ve hastane yönetimine stratejik kararlar verebilmesi için bilgi sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.

HBYS yazılım, donanım ve gerekli iletişim altyapısından oluşur. HBYS paket yazlımı ideal bir bilgi sisteminden beklenildiği gibi kullanıcı gereklerini karşılayan, kolay kullanılabilir, etkin, güvenilir, kolay güncellenebilir ve modüler bir yapıya sahiptir. Yazılımın kurulumu aşamasında hastane gereksinimlerine göre yapılması gereken değişiklikler hızla yapılabilmekte ve özgün yazılımlar oluşturulmaktadır.

Bugüne kadar edinilmiş tecrübeler sayesinde HBYS her çap ve kapasitedeki hastaneye uyum sağlayabilmektedir. AYBELSOFT olarak hastanelere sunmaya çalıştığımız yazılım paketi, sınırları çizilmiş standart bir paket programdan ziyade hastanenin özgün problemlerine özgün çözümler sunabilen bir üründür.