Konya Teknokent’te Teknoloji ve İnovasyona yönelik nitelikli destekleme faaliyetleri sunulmaktadır.

Aivisiontech Elektronik Yazılım

Firma Bilgileri

Aivisiontech Elektronik Yazılım

Aivisiontech Elektronik Yazılım Ldt. Şti.
AİVİSİONTECH

ÇÖZÜMLERİMİZ

Hizmet Alanlarımız

YAPAY ZEKA & GÖRÜNTÜ İŞLEME

MAKİNE ÖĞRENMESİ
Gerçek dünya problemlerinin çözümü için denetimli, denetimsiz, yarı denetimli algoritmalar ve istatistiki modellerin geliştirilmesi, makine öğrenimi modelleri için gerekli verinin elde edilmesi, analizi ve yönetimi ile sistem entegrasyonunun sağlanması.

AÇIKLANABİLİR YAPAY ZEKA
Geliştirilen yapay zeka modellerinin çıktı açıklamalarının öğrenilmesi, hangi kararı neye dayanarak verdiğinin belirlenmesi ve buna uygun olarak iş uzmanlarının modeli kontrol etmesi sağlanarak spesifik uygulamalarında değerlendirme, geliştirme ve keşfetme çalışmalarının desteklenmesi.

TERMAL GÖRÜNTÜLEME
Spor, sağlık ve endüstriyel uygulamalar alanlarında kızılötesi termografi görüntülerinin işlenmesi, analiz edilmesi ve sonuçların raporlanması.
Termografi verilerinin yapay zeka algoritmaları ile değerlendirilmesi ve geleceğe yönelik olası durum tahminlerinin gerçekleştirilmesi…
Geliştirilen algoritmaların kullanıcılara günlük klinik uygulamalarda daha hızlı ve daha iyi kararlara katkıda bulunabilecek yeni tanı destekleyici olanaklar sağlaması ve hastalar, klinisyenler ve tüm sağlık sistemi için sonuçların iyileştirilmesi.

HİPERSPEKTRAL GÖRÜNTÜLEME
Hiperspektral verilerin/görüntülerin elde edilmesi, gelişmiş görüntü işleme ve veri analizi algoritmaları ile modellenmesi ve bunların gerçek zamanlı olarak yorumlanması…
Sağlık başta olmak üzere farklı alanlarda, hiperspektral verilerin sağlamış olduğu yeteneklerin yapay zeka modelleri ile birleştirilmesi.