Now Hiring: Are you a driven and motivated 1st Line IT Support Engineer?

Karansu Plastik

Firma Bilgileri

Karansu Plastik

Karansu Plastik İnşaat Makine Enerji Isıtma-Soğutma San. ve Tic. Ltd. Şti.
Başlıksız-2_Çalışma Yüzeyi 1

ÇÖZÜMLERİMİZ

Hizmet Alanlarımız

Hakkımızda:

ENERJİ ÖLÇÜM ISITMA -SOĞUTMA ve İNŞAAT ALANINDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ…

1981 Yılında kurulan firmamız aynı zamanda 11 yıldır Konya da Isıtma soğutma sektöründe BAYMAK bölge Distribütörlüğü yapmaktadır, İnşaat Yapı Malzemeleri Gıda ve Enerji ölçüm üzerinde 35 yılık deneyimimizi müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bu sektörde yer alan birçok firmanın ihtisas okulu olan kuruluşumuz, ileri teknoloji, modern mühendislik, çağdaş yönetim ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet vermektedir. Enerji ölçüm işlerine 2012 yılında giren firmamız 10000 üzerinde yer alan abone sayısıyla Türkiye’nin bir çok ilinde hizmet vermektedir.

Vizyon: Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı enerji ölçüm ve paylaşım şirketi olmak, Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak, Hedef olarak 30000 abone sayısına ulaşıp sektörde öncü firmalar arasında yer almaktır.

Misyon: Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, güvenilirlik ve özveri ile Karansu müşterilerini, çalışanlarını beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Ürün ve Hizmet:

ISI PAY ÖLÇER

KALORİMETRE

TERMOSTATİK VANA