Now Hiring: Are you a driven and motivated 1st Line IT Support Engineer?

STF Filtre

Firma Bilgileri

STFFiltre

STF Filtre Tarım Sulama Sistemleri Mak. San. Tic. Ltd. Şti.
AE KOD YAZILIM

ÇÖZÜMLERİMİZ

Hizmet Alanlarımız

Hakkımızda:

STF Sulama Sistemleri; Kaynakları rasyonel olarak kullanmak, kayıpları azaltmak, verimliliği artırmak, maliyetleri düşürmek, müşterilerimize estetik ve kaliteli ürünler sunmak, ilkeli, planlı ve sistematik çalışma, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutma ilkeleriyle 2005 yılında kurulmuştur. Kullanımı kolay, estetik tasarımları ile damla sulama boruları, filtre sistemleri, sprink sulama sistemleri ve plastik ek parçalarını imal etmekte ve çiftçinin kullanımına sunmaktadır. Kuruluşunun 5. Yılında Türkiye bayi ağını tamamlamış ve ilk ihracat deneyimini 2007 yılında gerçekleştiren kuruluşumuz Irak, Gürcistan, Cezayir, Sudan ve Rusya Federasyonu’na ihracat yapmaktadır. Kuruluşumuz kurucusu ve Genel Müdürü Salim Tokmak, Matematik alanında lisans eğitimini almasına rağmen Tarımsal Sulama sektöründe imalatçı olmayı tercih etmiştir. Bu alanda (2010-2017) döneminde 8 adet patent ve faydalı modeli, 9 adet endüstriyel tasarım tesciline sahip olan Salim Tokmak sektöre bu yönüyle bir çok yenilik kazandırılmasına da öncülük etmiştir.

Projeler:

Agristat hava durumu, sıcaklık ve nem seviyesi ve sulama hakkında sensörler ile bilgi toplayarak kablosuz ağlar üzerinden iletecek sistemlerin tümünü kapsayan projemizdir. Tarımsal süreçlerde sensörlerle toplanan bilgilerle ve yapay zekâ temelli veri analitiği yazılımlarıyla tarımsal karar destek sistemlerinin geliştirilmesi gibi maddeler projemizin ana başlıkları olarak değerlendirebiliriz.

 Kullanım Alanları : Tarım sektöründe sulama işlemi gerçekleştiren bütün çiftçiler projenin nihai faydalanıcıları olarak belirtilebilir. Hedef grup olarak tarım sektörü seçilmesindeki gerekçe tarımın daha verimli ve daha teknolojik olarak kullanıp su sarfiyatının önüne geçerek daha akıllı sistemler ortaya çıkarmak birincil amacımız olarak belirlenmiştir.

 Faydaları : Tarımsal alan yönetiminde çiftçilere yardımcı olacak dijital bilgi ve haberleşme sistemleri

 Avantajları : Proje kapsamında genel amacımız tarım ile uğraşan kişilerin tarlasına gitmeden uzaktan bağlantı ile anlık olarak tarlasının durumunu görebilecek,analiz edebilecek ve gerekli gördüğü yerde sistemine uzaktan müdahale ederek verimini ve su kontrolünü en üst düzeyde sağlayabilecek.

Ürün ve Hizmet:

Yağmurlama Sulama – Boru, Sprink, Mandallı Ekler, Sprink Bağlantı Takımları

Damlama Sulama – Boru ve plastik ekleri

Filtre – Plastik Filtre, Gravel, Hidrosiklon, Filtre Sistemleri, Gübre Tankı, Otomasyon Sistemleri