Konya Teknokent’te Teknoloji ve İnovasyona yönelik nitelikli destekleme faaliyetleri sunulmaktadır.

“METAVERSE ve DİJİTAL DÖNÜŞÜM” KONFERANSI KONYA TEKNOKENT’TE

Haberler

“METAVERSE ve DİJİTAL DÖNÜŞÜM” KONFERANSI KONYA TEKNOKENT’TE

Yeni teknolojik gelişmelerin ve projelerin peşinden koşmaya devam eden Konya Teknokent Metaverse ve Dijital Dönüşüm konulu bir organizasyon Konya Teknokent Konferans Salonunda gerçekleştirdi. Kleinstein Games ( @kleinsteingames ) Kurucusu Musa ÇAVUŞ’un sunuşunu yaptığı Metaverse ve Dijital Dönüşümün sanal gözlüklerle uygulamalı olarak anlatıldığı etkinlik yoğun katılımlı gerçekleşti.

Konya Teknokent’te yer alan şirketlerin katıldığı metaverse konferansına S.Ü.İletişim Fakültesi Dekanı Sayın Prof.Dr. Enderhan KARAKOÇ, Dekan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. İmran ASLAN, Reklamcılık Bölüm Başkanı Sayın Prof. Dr. Hüseyin ALTUNBAŞ, ASELSAN Konya Kurumsal İletişim Sorumlusu Sayın Sait BAKIRCI, Konya Teknokent Genel Müdür Yardımcısı Sayın Cem ÜNAL ve üniversite öğrencilerinin katıldığı etkinlik yaklaşık 1,5 saat sürdü.

Kleinstein Games Kurucusu Musa ÇAVUŞ ve ekibine Türkiye’de son dönemin en çok konuşulan Metaverse hakkında yapmış oldukları keyifli sunuş için ve yoğun ilgi gösteren katılımcılarımıza çok teşekkür ederiz.