Konya Teknokent’te Teknoloji ve İnovasyona yönelik nitelikli destekleme faaliyetleri sunulmaktadır.

KONYA TEKNOKENT VE FİRMALARI SAVUNMA SANAYİ ÜRETİCİ FİRMALARI İLE BULUŞTU

Haberler

KONYA TEKNOKENT VE FİRMALARI SAVUNMA SANAYİ ÜRETİCİ FİRMALARI İLE BULUŞTU

Ülkemizin milli savunma sanayinin geliştirilmesi ve yerli tedarikçi oranının arttırılması amacı ile Savunma Sanayi Üretici Firmaları ile Konya Teknokent firmaları bir araya geldi.

Konya Teknokent Ardıçlı Toplantı salonunda yapılan programa; Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Sanayileşme Daire Başkanlığı Yatırımlar ve Sektörel Strateji Müdürü Hüseyin KILIÇ, Havelsan Grup Müdürü Akın Kağan Akçalı,  Havelsan İş Ekosistemi Yönetimi Müdürü Yavuz Ekinci, SSB TTO Uzmanı Gazi Çağrı Yıldırım, Konya Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Birol Dağ ve  Konya Teknokent Genel Müdür Yrd. Yeliz Erenler ve SELÇUK TTO Uzmanları katıldı.

Konya Teknokent ve SELÇUK TTO tanıtımlarının ardından Konya Teknokent firmalarından Araf Yazılım ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti,  Ömer Atiker Yazılım Otomasyon Sistemleri,  BTM ARGE İletişim Bilişim Teknolojileri Eğitim ve Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti,  Mert Yazılım Bilgisayar Elektronik Mak. San. Tic. Ltd. Şti., Ind Yazılım Bilişim Teknolojileri San. Tic. A.Ş. ve  Verd ARGE Yazılım Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti firmalarını ve projelerini tanıtmak üzere sunumlarını gerçekleştirdi.