Konya Teknokent’te Teknoloji ve İnovasyona yönelik nitelikli destekleme faaliyetleri sunulmaktadır.

TUSAŞ Ar-Ge İşbirliği Çağrısı Yayımlandı

TTO Duyuruları

TUSAŞ Ar-Ge İşbirliği Çağrısı Yayımlandı

TUSAŞ Teknoloji Yol Haritası / Kazanım Planında yer alan çalışma konuları ve TUSAŞ stratejik önceliklerine göre, özgün ürünlerin üretimi ve bu kapsamda yürütülen ürün geliştirme projelerin desteklenmesi amacıyla, ihtiyaç duyulan konulara yönelik olarak belirli dönemlerde Ar-Ge İşbirliği Çağrısı yayımlamaktadır.

Bu kapsamda, aşağıda belirtilen yeni Ar-Ge işbirliği çağrılarına yönelik hazırlanacak proje önerilerinin, uygun destek modelleriyle başlatılması planlanmaktadır.

2021-ÜSİ-H0130-01 Alüminyum Parçaların Bor İçeren Yapılar ile Kaplanması
2021-ÜSİ-J2700-01  Bilişsel Pilot Modellerinin Geliştirilmesi
2021-ÜSİ-S2200-01 Uydu Platformları İçin En Kötü Durum Çalışma Zamanı (İng. Worst Case Execution Time) Analiz Aracının Geliştirilmesi
2021-ÜSİ-Y2120-01 Lazer (Ölçüm Aleti) Entegre Montaj Fikstürü Kontrol Sistemi ve Yazılımı Tasarımı

İlgili işbirliği çağrılarına yönelik problem tanımı, izlenmesi beklenen yöntem, başvuru koşulları, başvuru yöntemi ve değerlendirme süreci bağlantıdaki çağrı metinlerinde yer almaktadır.

Ar-Ge işbirliği çağrılarını cevaplamak ve proje önerisi oluşturmak isteyen paydaşlarımızın ilgili linkteki niyet mektubunu eksiksiz doldurarak 07 Haziran 2021 tarihine kadar [email protected] e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir. Çağrı metinlerinde, ilgili çağrılara başvurabilecek kuruluş türü bilgileri yer almaktadır.

Kaynak: TUSAŞ

Leave your thought here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.