Konya Teknokent’te Teknoloji ve İnovasyona yönelik nitelikli destekleme faaliyetleri sunulmaktadır.

TUSAŞ Ar-Ge İşbirliği Çağrıları Yayımlandı

TTO Duyuruları

TUSAŞ Ar-Ge İşbirliği Çağrıları Yayımlandı

TUSAŞ Teknoloji Yol Haritası / Kazanım Planında yer alan çalışma konuları ve TUSAŞ stratejik önceliklerine göre, özgün ürünlerin üretimi ve bu kapsamda yürütülen ürün geliştirme projelerin desteklenmesi amacıyla, ihtiyaç duyulan konulara yönelik olarak belirli dönemlerde Ar-Ge İşbirliği Çağrısı yayımlanmaktadır.

Bu kapsamda, Milli Muharip Uçak programının çalışmaları dahilinde, aşağıda belirtilen Ar-Ge işbirliği çağrılarına yönelik hazırlanacak proje önerilerinin, uygun destek modelleriyle başlatılması planlanmaktadır.

Çağrı KoduÇağrı Başlığı
2020-ÜSİ-T21G0-01Üretimden Kalkan Malzeme Yönetimi (Obsolescence Management) Uygulamaları
2020-ÜSİ-T21G0-02İnteraktif Elektronik Teknik Yayınlar (Interactive Electronical Technical Publishing-IETP) Uygulamaları
2020-ÜSİ-T21G0-03Yazılım Desteklenebilirliği (Software Supportability) Uygulamaları
2020-ÜSİ-T2360-01Patlama Önleme Sistemi, OBIGGS (On-Board Inert Gas Generation System)

İlgili işbirliği çağrılarına yönelik problem tanımı, izlenmesi beklenen yöntem, başvuru koşulları, başvuru yöntemi ve değerlendirme süreci ilgili linkte yer almaktadır.

Ar-Ge işbirliği çağrısını cevaplamak ve proje önerisi oluşturmak isteyen paydaşlarımızın linkte yer alan niyet mektubunu eksiksiz doldurarak 09 Ağustos 2020 saat 17:30’a kadar [email protected] e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

NOT: Başvuru e-postasında, başvuru yapılan çağrı kodu ve / veya başlığının bildirilmesi önem arz etmektedir.

ÇAĞRI LİNKİ

KAYNAK: TUSAŞ

Leave your thought here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.