Konya Teknokent’te Teknoloji ve İnovasyona yönelik nitelikli destekleme faaliyetleri sunulmaktadır.

TUSAŞ Ar-Ge İşbirliği Çağrıları Yayımlandı! (Son Başvuru Tarihi: 30 Ağustos 2020)

TTO Duyuruları

TUSAŞ Ar-Ge İşbirliği Çağrıları Yayımlandı! (Son Başvuru Tarihi: 30 Ağustos 2020)

TUSAŞ Teknoloji Yol Haritası / Kazanım Planında yer alan çalışma konuları ve Şirketimiz stratejik önceliklerine göre, özgün ürünlerin üretimi ve bu kapsamda yürütülen ürün geliştirme projelerin desteklenmesi amacıyla, ihtiyaç duyulan konulara yönelik olarak belirli dönemlerde Ar-Ge İşbirliği Çağrısı yayımlanmaktadır.

Bu kapsamda, aşağıda belirtilen 3 yeni Ar-Ge işbirliği çağrısına yönelik hazırlanacak proje önerilerinin, uygun destek modelleriyle başlatılması planlanmaktadır.

Çağrı KoduÇağrı Başlığı
2020-ÜSİ-Y0530-01Açık İnovasyon Fikirlerinin Değerlendirilmesi
2020-ÜSİ-T1640-01Muharip Hava Araçlarını Yıldırım Çarpmasından Koruyacak ve Aynı Zamanda Düşük Görünürlük Özelliğini Etkilemeyecek Malzemelerin Geliştirilmesi
2020-ÜSİ-L3800-01Eklemeli İmalat Teknolojisi ile Yüksek Sıcaklığa Maruz Kalacak Takım Üretimi

 İlgili işbirliği çağrılarına yönelik problem tanımı, izlenmesi beklenen yöntem, başvuru koşulları, başvuru yöntemi ve değerlendirme süreci bağlantıdaki çağrı metinlerinde yer almaktadır.

 Ar-Ge işbirliği çağrısını cevaplamak ve proje önerisi oluşturmak isteyen paydaşlarımızın bağlantıdaki niyet mektubunu eksiksiz doldurarak 30 Ağustos 2020 saat 17:30’a kadar [email protected] e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

Kaynak: TUSAŞ