Konya Teknokent’te Teknoloji ve İnovasyona yönelik nitelikli destekleme faaliyetleri sunulmaktadır.

TÜBİTAK 1071 Programı Çevrim İçi Proje Yazma Eğitimi

TTO Duyuruları

TÜBİTAK 1071 Programı Çevrim İçi Proje Yazma Eğitimi

Ülkemiz araştırmacılarının uluslararası destek fonlarına başvuru kapasitesinin ve başvurularda başarı performansının iyileştirilmesi ile ikili ve çok taraflı uluslararası Ar-Ge işbirliklerine katılımın arttırılmasına ilişkin projelerin desteklenmesini amaçlayan TÜBİTAK 1071 Destek Programı kapsamında, farklı disiplinlerde ve farklı proje tiplerinde üniversite-sanayi-kamu işbirliklerine imkân tanıyan çağrılar açılmaktadır.

Araştırma Destek Programları Başkanlığı (ARDEB) bünyesinde yürütülen “TÜBİTAK 1071-Uluslararası Araştırma Fonlarından Yararlanma Kapasitesinin ve Uluslararası Ar-Ge İşbirliklerine Katılımın Artırılmasına Yönelik Destek Programı”na yönelik olarak 12 Nisan 2021 Pazartesi günü 18:00-21:15 saatleri arasında TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Sayın Hasan MANDAL’ın da açılış konuşmaları ile katılım sağlayacağı çevrim içi proje yazma eğitimi etkinliği gerçekleştirilecektir.

Eğitim programına https://www.tubitak.gov.tr/sites/default/files/18842/1071-program.pdf adresinden ulaşılabilmektedir.

1071 Destek Programına ilişkin proje yazma eğitimine katılım için 9 Nisan 2021 Cuma günü saat 12:30’a kadar https://anket.tubitak.gov.tr/index.php/1?lang=tr adresi üzerinden kayıt yaptırılması gerekmektedir.

Etkinliğe kayıt yaptıran katılımcılara, kayıt onayı ve toplantı bağlantı adresine ilişkin bilgi, e-posta yolu ile iletilecektir.

Kaynak: TÜBİTAK

Leave your thought here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.